2017 sügisel läbis Endla teater väga põhjaliku tehnoloogilise uuenduskuuri. Välja vahetati kogu lavamehhaanika, nöörpööning, pöördlava, stanged ja valgussillad. Ehitati ka täiesti uus toite- ja signaalkaablite võrk nii valgustusele, helile, kui ka videosüsteemidele.

Teater on ilmselt kõige nõudlikum paik üldse nii valgustuse, kui automaatika seisukohalt. Süsteem peab olema paindlik ja hõlmama nii üld-, töö-, proovi-, kui ka lavavalgustust, inspitsiendi videosüsteeme, etc.,etc., etc. Ja, mis kõige olulisem – töökindel! Ja seda mitte lihtsalt sõnakõlksuna vaid päriselt, kogu süsteem PEAB töötama ilma tõrgeteta 24/7 x 365!
Projekteerisime valgustuse-, heli-, inspitsiendiside- ja video elektri ning nõrkvoolu kaabelduse ning paigaldasime ja seadistasime saali-, töö-, proovi- ja käiguteede valgustustuse ning otse- ja hämardatavate gruppide lülitamist tüüriva automaatikasüsteemi ja inspitsiendiside seadmed.

Süsteemi osadena kasutasime ETCVari-LiteELCGreenGO tooteid. Vaatamata asjaolule, et tegemist on erinevate tootjate seadmetega, toimib süsteem laitmatult ja tõrgeteata ning seda juba mitmeid aastaid järjest.

ENDLAS ON:

Meile meeldivad küpsised! Siin veebilehel ringi uitades nõustud nende kasutamisega. LOE LÄHEMALT, MILLEGA ON TEGU
NÕUS
Scroll to Top